خودروهای محبوب در بازار خرید خودرو و فروش خودرو انگلستان

سایت دورهاتو به نقل از ایسنا، در سال های اخیر به دلایل افزایش گرمای زمین، گازهای گلخانه ای و سمی، آلودگی هوا و مشکلات به وجود آمده برای جو زمین و سلامتی انسان ها و حیوانات، توجه به محیط زیست افزایش یافته است. این مساله به بازار خرید خودرو و فروش خودرو نیز راه پیدا کرده است. بسیاری از کشورها طرح های تشویقی به شرکت های تولید کننده می دهند و شهروندان نیز توجه بیشتری به وسایل نقلیه پاک و دوست دار محیط زیست نشان می دهند. در این میان خودرو های تمام برقی و الکتریکی در بازار خرید خودرو و فروش خودرو از رشد قابل توجهی برخوردار شده اند.  

بازار خرید خودرو و فروش خودرو در انگلستان

 در بازار خرید خودرو و فروش خودرو ، شرکت های خودرو ساز بزرگی تصمیم بر ساخت و طراحی خودرو های برقی، الکتریکی و هیبریدی کرده اند. انگلستان یکی از بزرگترین بازارهای خرید خودرو و فروش خودرو به حساب می آید. باتوجه به آمار منتشر شده، فروش خودرو های تمام برقی و الکتریکی در این کشور رشد بسیار خوبی داشته است. 

فروش خودرو های دیزلی و بنزینی 

بازار خرید خودرو و فروش خودرو در انگلستان در سال 2018، 428 هزارو شش دستگاه خودروی دیزلی فروخته در حالی که در سال 2019، 19 درصد کاهش داشته است و 344 هزار و 877 خودرو دیزلی فروخته است. فروش خودرو های بنزینی نیز در سال 2018 نسبت به سال قبل 3.5 درصد افزایش داشته است.

فروش خودرو های تمام برقی و الکتریکی

 این درحالی است که خودرو های تمام برقی و الکتریکی با فروش 7470 دستگاه در بازار خرید خودرو و فروش خودرو حدود 60.3 درصد افزایش داشته است. همچنین در سال جاری فروش خودرو های تمام الکتریکی 11 هزارو 975 دستگاه بوده است که علاقه و استقبال مردم انگلیس را به خودرو های تمام برقی در بازار خرید خودرو و فروش خودرو نشان می دهد. 

فروش خودرو های هیبریدی و پلاگین هیبریدی

در بازار خرید خودرو و فروش خودرو انگلستان خودرو های هیبریدی نیز با رشد 17.2 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است و توانسته است از 42 هزار دستگاه به 49 هزار و 217 دستگاه برسد. این در حالی است که خودرو های پلاگین هیبریدی از 21 هزار و 200 خودرو در سال 2018 به 14 هزار و 923 دستگاه رسیده و با 29.6 درصد کاهش فروش در بازار خرید خودرو و فروش خودرو مواجه شده است. 


دورهاتو خودرو ,بازار ,الکتریکی ,تمام ,دستگاه ,درصد ,فروش خودرو ,خرید خودرو ,بازار خرید ,تمام برقی ,پلاگین هیبریدی ,فروش خودرو انگلستان ,درصد افزایش داشت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

SPORT آپشن خودرو | استریو آرام تازه ترینها پارس انرژی گاز قائم اخبار جهان ثبت رایگان کانال تلگرام - adschannell دربست چت|چت|دربند چت|گلشن چت راهنمای کامل مراحل چاپ داستان کوتاه ارتقاء سطح نشاط آمادگی جسمانی رزمی سربازان هدف جشنواره ورزشی سربازان علوم پایه هشتم فایده ها ضررهای احتمالی درژن های جانداران چراموبوگرامقطعایتgo گزارش کلاس چهارمی درباره ظروف قدیمی قبر کیان ایرانی اهنگ نیلو متین نوشاد دانلود اهگاز این ور دندونا سفید یاس مجلسطولانیشدن کداهنگ پیشواز ایرانسل مرتضی جعفرزاده داداشی باز نویسی ضرب المثل آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است